ULQIN-BUDVA 2 DAYS 29 EURO ALL INCLUSIVE

Dita e pare: Tirane – Ulqin

Nisja nga Tirana ne oren 05.30 Ndalese ne piken doganore Muriqan per kryerjen e procedurave doganore. ndalesa e do jete ne hotel Dajti 3* ne Ulqin. Pasi konsumojme dreken ne hotel dita e lire per plazh dhe per te vizituar qytetin. Darka ne hotel.

Dita e dyte:

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit dita e lire ne Ulqin, ku keni mundesi te vizitoni Kalane e Ulqinit, Kullen e Balshajve, shetitoren ne Plazh te vogel. Dreka ne hotel dhe perseri koha e lire per plazhin e madh. Darka ne hotel.

Dita trete .

Pasi konsumojme mengjesin ne hotel nisemi ne drejtim te Budva. Ndalesa e radhes eshte ne Shen Stefan 30 minuta. Me pas nisemi per ne Budva ku dita eshte e lire per plazh dhe per te vizituar Kercimtaren e Budves, Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve. Rreth ores 17.30 nisja per ne Tirane

 

#ULQIN -#BUDVA- #SHEN STEFAN 28-30 GUSHT

😍Te gjitha te perfshira
✅Transporti Vatje Ardhje
✅Akomodimi ne hotel “Dajti”
✅Vaktet sipas Deshires
✅Testi serologjik

🩸Paketa mengjes+darke 99 Euro
🩸Paketa All inclusive 109 Euro

🚫Per kete pakete jane vende te Limituara per rezervime kontaktoni ne Numrin Whatsapp 0699200009

About the Author

By Kaba user / Administrator, bbp_keymaster

Follow kaba-user
on Jun 13, 2019

No Comments

Leave a Reply