Recent Comments

  BOGE- PEJE – RUGOVE – PRISHTINE,

  BOGE (ski) – RUGOVE – PEJE ➡Nisje 23 JANAR / 30 JANAR / 6 SHKURT / 13 SHKURT — 2 Dite (1 Nate) 🎁Hotel DUKAGJINI 5 Yje VIZITOJME: ⛄BOGE 🍂UJEVARA E DRINIT 🍂LUGINA E RUGOVES 🍂MANASTIRI I DECANIT 🍂 PEJE   👉Akomodimi do te jete ne: HOTEL DUKAGJINI 5 YJE 🔹🔸 Paketa me mengjes  — Cmimi €49 Paketa […]

  VOSKOPOJË 1 Day 1500 LEKË

  VIZITOHEN: VOSKOPOJE , KORCE , DRILON TRAVEL DATE: ► 1, 7, 8, 14, 15, 21, 22, 28, September 29 ► 5, 6, 12, 13, 19, 20, 26, 27 October ► 2, 3, 9, 10, 16, 17, 23, 24, 28, 29, 30 November PROGRAM: Departure from Tirana at 06:00 am (Departure from Durres at 05:35). Stop […]

  Budapest dhe Vjenë, 4 Ditë €289

  Hungari PROGRAMI A Dita e Parë: Nisja me Autobus për në Ohër. Fluturimi Direkt Ohër – Vjenë. Nisja më 08:15 – Mbrritje në Vjenë më 09:50. Transfertë për në Hotel. Sistemimi në Hotel. Vizitë në Monumentet e Vienës, si: Muzeu i Arteve të Bukura, Opera e Vienës, Parlamenti, Bashkia e Qytetit. Vazhdon vizita në Universitetin Kryesor, […]

  27 Nëntor, Pragë – Vienë – Budapest – €349

  Detajet e Turit UDHETIM ME AVION NE PRAGE – VIENE – BUDAPEST Prorgami 5 ditor Çmimi 349 Euro Datat: (Datat e mëposhtme janë 100% të konfirmuara) 27 Nentor – 1 Dhjetor (Festat e Nentorit) Dita 1 : PRAGE Nisja ne oren 01:00 te mengjesit nga Tirana per ne Prishtine me autobus komod. Pas check in ne […]

  Parku KRKA – Split – Zadar – Dubrovnik – €129

  Detajet e Turit VIZITOJME: 🔹SPLIT 🔹PARKU KRKA 🔹ZADAR 🔹VODICE 🔹DUBROVNIK 👉AKOMODIM NE HOTEL 4 YJE LLUKS ME PISHINE TE MBYLLUR, NE VODICE  (QENDER QYTETI DHE BUZE DETIT) KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT SI ME POSHTE👇 ►Dt. 18-20 TETOR (3 Dite Udhetim) — Cmmi €129   ITENERARI I DETAJUAR I UDHETIMIT👇 DITA 1: SPLIT *Nisja ne […]