Sharm El Sheikh All inclusive 7 Ditë €495

(31 customer reviews)

Rikthehet #Sharm El Sheikh me Charter Direkt

🏖Festoni Nen rrezet e Nxehta te Diellit Dhe beni plazh dhe ne Dimer…

✅Fluturim Direkt nga #Tirana
✅Bagazhe te Plota 23 Kg
✅Transferta me shoqerues Shqipetar
✅Akomodimi ne Hotel Perkates
✅All inclusive Ne Hotel

🎊Nisje ne 23 dhe 29  Dhjetor Per vitin 2019 ( 6 nete )
🎊Nisje Cdo te Merkure ne vitin 2020

🌸Cmimet Per Krishtlindje fillojne 539 Euro/P( 6 nete )
🌸Cmimet Per Vitin e Ri Fillojne 550 Euro/P( 6 nete )
🌸Cmimet Pas Dhjetorit Fillojne 495 Euro/P

👉Hoteli Me cmimin e Referuar “OLD VIC RESORT”

PER HOTELE TE TJERE NA KONTAKTONI DUKE KLIKUAR NE BUTONIN WHATSAPP

Categories: ,

Description

Rikthehet #Sharm El Sheikh me Charter Direkt

🏖Festoni Nen rrezet e Nxehta te Diellit Dhe beni plazh dhe ne Dimer…

✅Fluturim Direkt nga #Tirana
✅Bagazhe te Plota 23 Kg
✅Transferta me shoqerues Shqipetar
✅Akomodimi ne Hotel Perkates
✅All inclusive Ne Hotel

🎊Nisje ne 23 dhe 29  Dhjetor Per vitin 2019 ( 6 nete )
🎊Nisje Cdo te Merkure ne vitin 2020

🌸Cmimet Per Krishtlindje fillojne 539 Euro/P( 6 nete )
🌸Cmimet Per Vitin e Ri Fillojne 550 Euro/P( 6 nete )
🌸Cmimet Pas Dhjetorit Fillojne 495 Euro/P

👉Hoteli Me cmimin e Referuar “OLD VIC RESORT”

 

https://www.booking.com/hotel/eg/old-vic-sharm-resort.en-gb.html

PER HOTELE TE TJERE NA KONTAKTONI DUKE KLIKUAR NE BUTONIN WHATSAPP

31 reviews for Sharm El Sheikh All inclusive 7 Ditë €495

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sharm El Sheikh All inclusive 7 Ditë €495”