Viti i Ri Ulqin-Budva-Kotor 119 Euro

(37 customer reviews)

119.00

Description

?Viti I Ri ne #Ulqin #Budva #kotor

Cdo gje e perfshire 3 Dite 119 euro

Nisja ne daten 31 Dhjetor Kthimi ne 2 Janar

Mbremje Gala me Muzike Live Ne gjuhen Shqipe
✅Mengjes+Dreke+Darke Per te 3 Ditet
✅Pije Te perfshira pa limit
✅Tur ne Budva & Kotor ne daten 1 ✅Transporti me Minibus Komod
✅Akomodimi ne Hotel Dajti *** I sapo rikonstruktuar

 

Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Ulqin ne oren 07:00 Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi dhe Darka Gala me muzike live (Fillon ne oren 21:00) Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjes në Hotel. Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Budva dhe Kotorr, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjes në Hotel. Paradite, të lirë. Nisja me autobus për në Tiranë. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja.

 

37 reviews for Viti i Ri Ulqin-Budva-Kotor 119 Euro

There are no reviews yet.

Be the first to review “Viti i Ri Ulqin-Budva-Kotor 119 Euro”