HOTELE

Demi Hotel

Hotel Demi ndodhet ne Sarande. Pa pagesë WiFi qasje është në dispozicion. Çdo dhomë këtu do t’ju ofrojë një TV, ajer te kondicionuar dhe një ballkon. Me dushe, banjo private gjithashtu vjen me një tharëse flokësh dhe tualetin lirë. Ju mund të shijoni pamje nga deti dhe pamje të qytetit nga dhoma. Shtesa përfshijnë një minibar, një zonë të shtrojë dhe kanale satelitore.

Saranda Palace Hotel

Saranda Palace Hotel është një hotel i ri i ndërtuar me pajisje moderne dhe rehati. Ne e ndërtuam këtë hotel duke menduar se çka një çift, familje ose një grup shokësh do të duhej të kalonte një festë të mrekullueshme plazhesh. Vendndodhja jonë, objektet dhe mbi të gjitha stafi ynë profesional janë pikat tona të forta. Duke ofruar një zonë

Joni Hotel

Një nga zgjedhjet tona kryesore në Sarandë.E vendosur në brigjet e Detit Jon, Hotel Kompleks Joni ofron një pishinë të hapur not, tarracë dhe pamje të ishullit të Korfuzit. Qendra e qytetit të Sarandës është vetëm 15 minuta më këmbë nga prona.Të gjitha dhomat janë të ajrit të kondicionuar dhe të shfaqë një ballkon me pamje nga deti dhe pishinë.

Kaonia Hotel

Pozita e saj strategjike në qendër të qytetit, pranë detit, e bën këtë hotel një zgjedhje të mirë për njerëzit që duan të shijojnë detin dhe jetën e gjallë të qytetit gjatë pushimeve të tyre. Hotel Kaonia është një hotel i këndshëm dhe modern i ndërtuar në vitin 1998. Vendndodhja përgjatë bulevardit kryesor ju jep mundësinë të bashkoheni me..

Santa Quaranta Hotel

Mirë se vini në Santa Quaranta Premium Resort, Saranda “shtëpi larg shtëpisë”. Santa Quaranta Premium Resort synon të bëjë vizitën tuaj si të relaksuar dhe të kënaqshëm që të jetë e mundur, prandaj shumë vizitorë vazhdojnë të kthehen vit pas viti. Duke pasur parasysh …

Hotel Vila Duraku

Hotel Vila Duraku, “kushëri” modern i “turizmit” të vjetër komunist është një ndërtesë që qëndron në Sarandë për shkak të karakteristikave të tij të veçanta të dizajnit. Arkitektura moderne ka ruajtur karakteristikat e kësaj pjese të Mesdheut duke ofruar një tempull elegante në formë, dysheme më të ulët, me dritë të ngjyrosur.