Recent Comments

  BUDAPEST 4 DITE 55 EURO

  OFERTA ESHTE PA GUIDE OFERTEN E PERFITONI NESE JENI 4 PERSONA DHE AKOMODOHENI SE BASHKU Per cdo pyetje Kontaktoni ne nr 0695460060 ose shtypni butonin e Whatsapp ne te Djathte Posht   JAN19 Prishtina – Budapest08:30 – 10:10 (W6 2236) JAN22 Budapest – Prishtina06:20 – 08:00 (W6 2235)   Akomodimi ne hotel : Shikoni linkun […]

  Manastir – Bitola, 2 Ditë €49

  Maqedoni Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Bitola. Vizitë me autobus dhe Shoqëruesin tonë në Strugë dhe Ohër, ku do të vizitohen monumentet më tërheqëse. Vazhdimi i udhëtimit për në Bitola. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi, Darkë me Muzikë. Fjetje në Hotel. Dita e Dytë: Mëngjes në Hotel. Paradite vizitë në Monumentet kryesore […]

  Shtutgart, Strasburg, Zyrih, 7 Ditë €299, Nisja më 24 Nëntor.

  Dita e Parë: Nisja në orën 01:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Do të bëhet një kalim nga Bar, Budva dhe Tivati, ku me traget do të kalohet Gjiri i Kotorrit. Vazhdimi i udhetimit për në Zagreb. Gjatë pasdites mbërritje […]

  CAPPADOCIA (HOTEL 5 YJE) ➡NISJE 25 NENTOR — 7 DITE — CMIMI 299€!

  VIZITOJME ?STAMBOLL ?ANKARA ?CAPPADOCIA ?ESKISEHIR ?BURSA ?KAVALA ?UJEVARA EDESA ?Akomodimi ne Hotele 4 Yje ne Stamboll (2 nete), 5 Yje ne Cappadocia (2 nete), 5 Yje ne Eskisehir (1 nate), 4 Yje ne Kavala (1 nate) KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT SI ME POSHTE? ►Nisje 25 NENTOR (7 Dite Udhetim) — Cmmi €299   ?Itinerari i detajuar i udhetimit? Dita 1: […]

  28 Nëntor, Selanik & Meteora & Janinë – 3 Ditë – €89

  Detajet e Turit DATA E UDHETIMIT: 28 Nëntor – 30 Nëntor 7 – 9 Dhjetor   VIZITOHEN: Janina, Selaniku, Meteora dhe Kosturi(Kastoria). PROGRAMI: ►Dita e Parë:  Nisja nga Tirana në orën 04:00, vazhdimi i udhëtimit tonë drejt doganës së Kakavijës. Pas përfundimit të procedurave doganore, vazhdojmë udhëtimin drejt qytetit të Janinës ku do të vizitojmë […]

  Zyrih dhe Bazel, 4 Ditë €359

  Dita e Parë: Nisja nga Tirana për në Aeroportin e Prishtinës. Fluturimi me avion për në Bazel. Nisja në orën 09.25. Mbërritja në orën 11.40. Transferimi në Bazel. Shëtitje panoramike në qytet, kalohet mbi urën Wettsteinbrücke mbi lumin Ren qe përshkon qytetin mes për mes. Ndalesë afër Muzeut të Artit në qytet nga ku fillon vizita, e cila […]

  Hong Kong dhe Macau, 8 Ditë €1299

  Kine Dita e Parë, 25 Nëntor 2019: Udhëtimi me avion për në Hong Kong. Fluturimi Tiranë – Frankfurt. Nisja nga Tirana më 13.50. Mbrritja në Frankfurt më 16.10. Fluturimi Frakfurt – Hong Kong. Nisja nga Frankfurti më 22.15. Dita e Dytë, 26 Nëntor 2019: Mbrritja në Hong Kong më 16.20. Pritja në Aeroportin e Hong Kongut. Transferimi […]

  Barcelona 4 dite 399 Euro

  Dita e Parë: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Podgoricës. Fluturimi direkt Podgoricë – Barcelonë. Nisja nga Podgorica në orën 13:45, Mbrritja në Barcelonë në orën 16:10. Gjatë pasdites, do të shëtisim në bulevardin më të bukur të qytetit Passeig de Gracia. Ky është bulevardi me markat më të mira në qytet si dhe vendi ku […]