KROÇIERE 7 NET NGA/NE SELANIK – MESDHEU LINDOR

Mesdheu Lindor 8 ditë nga/në Selanik në bordin e »Celestyal Crystal«
Ajo është një gur i çmuar i detit të hapur, një klasik i verës – do të biesh në dashuri me të në momentin që do të ngjitesh për tu arratisur me këtë anije. Ka romancë kudo që ajo lundron. Lëreni Celestyal Crystal të jetë shtëpia juaj në det gjatë pushimeve tuaja në jetë. Dy restorante, dy bare, një kafene, një kazino emocionuese dhe qendra e Wellness ju presin në bord. Ajo lundron vetëm për të të llastuar. Mos rezistoni.
      

Celestyal Crystal

Linjë Kroçiere: Celestyal Cruises

kategoria anijes 3
tipi anijes Celestyal Cruises
viti i ndërtimit
shpejtësia anijes 18
numri i kabinave 480
katet e anijes 9
numri pasagjerëve 1200
pesha anijes 25.611
gjatësia anijes 162
gjerësia anijes 25
thellësia anijes 6,1

Facilitetet:

KOMUNIKIM

internet kafe
dhomë konferencash
wifi me pagesë

NUMRI I PASAGJERËVE

deri në 1500 pasagjerë

KOHËT E NGRËNJES

Restoranti kryesor: kohë ngënje e caktuar

BARE DHE KAFENE

bar kafe
bar koktej
bar në pishinë

GJUHA NË BORD

anglisht
greke

DOKUMENTET E UDHËTIMIT

pasaportë

TIPI ANIJES

Det

ARGËTIM

disco
kazino
Muzikë Rock/Pop live
shfaqje
teatër

WELLNESS/SHËNDET

parukeri
kozmetik
seksioni mjekësor
masazh
sauna
shëndeti SPA
pishinë whirlpool e brendshme

USHQIM

restorant bufe

SPORT

klub sporti
pishinë e brendshme (e mbuluar)

 

# DITË PORT PËR KROÇIERE NGA
1 Die Selanik – Greqi 19:00
2 Hën Kusadasi, Ephesos – Turqi 13:00 19:00
3 Mar Heraklion – Greqi 08:00 19:00
4 Mër Santorini, Cyclades – Greqi 07:00
5 Enj Santorini, Cyclades – Greqi 00:30
5 Enj Mikonos – Greqi 08:00
6 Pre Mikonos – Greqi 02:00
6 Pre Milos – Greqi 09:00 19:00
7 Sht Pire, Athinë – Greqi 07:00 17:00
8 Die Selanik – Greqi 10:00

Shërbime standarte

 • Kroçiere në kabinën dhe kategorinë e rezervuar
 • Pension i plotë.
 • Programi argëtimit në bord.
 • Përdorimi i ambjenteve dhe pajisjeve në bord (mund të ketë pagesë shtesë)
 • Taksa dhe tarifa portuale
 • Transporti i bagazheve nga/në kabinë

Shërbim i pa përfshirë:

 • Transferta vajtje – ardhje.
 • Pijet, përveçse kur thuhet ndryshe.
 • Vaktet dhe pijet në restorantet specialitete.
 • Shpenzime personale në bord.
 • Ekskursione në breg.
 • Sherbimi mjekësor.
 • Siguracioni në udhëtim.
 • Bakshishet e rekomanduara.
 • Viza, nëse nevojitet (mund të ketë pagesë shtesë)

 

DATAT E NISJES:  

28.05.2023 –  759 Euro/person

4.06.2023 – 789 Euro/person

11.06.2023 – 789 Euro/person

18.06.2023 – 859 Euro/person

02.07.2023 – 859 Euro/person

09.07.2023 – 859 Euro/person

16.07.2023 – 889 Euro/person

 

About the Author

By Kaba user / Administrator, bbp_keymaster

Follow kaba-user
on May 20, 2023

No Comments

Lini një Përgjigje