PLANE PACKAGE


(Shqip) Oferta ne Antalya

Sorry, this entry is only available in Albanian.

(Shqip) COSTA BRAVA

✈31 Korrik -7 Gusht #Spain #Costabrava ✅Fluturimi Vajtje ardhje nga Tirana ✅Hoteli ne Costa brava ✅Mengjes+Darke ne hotel ✈Nisja ne oren 11:45 ✈Kthimi ne oren 15:15 🌟Opsione HB Mengjes+darke 🌊H TOP Royal Star & SPA-650 euro /P 🌊HTOP Palm Beach-670 euro 🌊Anabel-850 euro / P 🌊Gran Hotel Flamingo-850 Euro / 🌟Opsioni full Board mengjes+dreke+Darke 🌊H TOP Royal […]

CATANIA DHE PALERMO

Sorry, this entry is only available in Albanian.

PRANVERË NË COTE D’AZUR

Sorry, this entry is only available in Albanian.

(Shqip) DUBAI 7 NETE 299 EURO

Sorry, this entry is only available in Albanian.

(Shqip) Abu Dhabi & Dubai 5 Dite

Sorry, this entry is only available in Albanian.

(Shqip) SRI LANKA 999 EURO / P

Sorry, this entry is only available in Albanian.

(Shqip) STAMBOLL 4 DITE TE PLOTA ME PEGASUS

Sorry, this entry is only available in Albanian.

(Shqip) VJESHTË NË DUBAI

Sorry, this entry is only available in Albanian.

(Shqip) Ölüdeniz

Sorry, this entry is only available in Albanian.

(Shqip) Pamje Live Fontana Di Trevi Rome

Sorry, this entry is only available in Albanian.

STAMBOLL 3 DITE

DETAJET E TURIT Dita e Parë:  Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit. Fluturimi për në Stamboll. Nisja në 02.20 te mengjesit. Mbrritja në Stamboll në 06.00. Transferta nga aeroporti në Hotel Aspen. Mëngjesi në Hotel. Nisja në këmbë me Shoqëruesin për në Pazarin e […]

STAMBOLL 4 DITE FLUTURIMI ME AIR ALBANIA

Dita e Parë:  Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit. Fluturimi për në Stamboll. Transferta nga aeroporti në Hotel Aspen. Nisja në këmbë me Shoqëruesin për në Pazarin e Vjetër Kapali Carchi. Pazari i Vjetër Kapali Carshi është një nga tregjet e mbulura më të […]