(Shqip) COSTA BRAVA

✈31 Korrik -7 Gusht #Spain #Costabrava

✅Fluturimi Vajtje ardhje nga Tirana
✅Hoteli ne Costa brava
✅Mengjes+Darke ne hotel
✈Nisja ne oren 11:45
✈Kthimi ne oren 15:15

?Opsione HB Mengjes+darke
?H TOP Royal Star & SPA-650 euro /P
?HTOP Palm Beach-670 euro
?Anabel-850 euro / P
?Gran Hotel Flamingo-850 Euro /

?Opsioni full Board mengjes+dreke+Darke
?H TOP Royal Star & SPA-650 euro /P 690 euro
?HTOP Palm Beach- 700 euro /P

⭐Sugjerimi jone eshte zgjedhja me mengjes+darke Pasi do te keni mundesine te vizitoni plazhet me te bukura te zones te cilat jua prezanton stafi jone ne menyre te detajuar

⭐Per hotele te tjere dhe Data te tjera ose nese doni qe te ndani qendrimin tuaj me 1 nate ne barcelone Konaktoni me Operatoret

☎️0695460060/0699200009
#learntotravel #traveltolearn

About the Author

By Kaba user / Administrator, bbp_keymaster

Follow kaba-user
on May 04, 2022

No Comments

Leave a Reply