Recent Comments

  (Shqip) COSTA BRAVA

  ✈31 Korrik -7 Gusht #Spain #Costabrava ✅Fluturimi Vajtje ardhje nga Tirana ✅Hoteli ne Costa brava ✅Mengjes+Darke ne hotel ✈Nisja ne oren 11:45 ✈Kthimi ne oren 15:15 🌟Opsione HB Mengjes+darke 🌊H TOP Royal Star & SPA-650 euro /P 🌊HTOP Palm Beach-670 euro 🌊Anabel-850 euro / P 🌊Gran Hotel Flamingo-850 Euro / 🌟Opsioni full Board mengjes+dreke+Darke 🌊H TOP Royal […]

  DUBAI NEW YEAR

  GRUPI I NISJE ME 26 DHJETOR ME FLY DUBAI QENDRIMI 4 NET HOTEL FIRST COLLECTION JUMEIRAH VILLAGE CIRCLE 4* SUPERIOR DHE 3 NET HOTEL BM BEACH HOTEL 4* Dita e Parë, 26 Dhjetor 2021: Paraqitja në Check in 2 orë para nisjes.  Fluturimi Direkt Tiranë – Dubai. Nisja nga Tirana në orën 14.30 – Mbrritja në Dubai në orën 22.55. […]

  Vaksinë apo Test Covid? Informacion mbi destinacionet direkte nga TIA

  Vaksinë apo Test Covid? Informacion mbi destinacionet direkte nga TIA. 10.11.2021   SHTETET PLF Test Covid Vaksina Karantinë Angli https://www.gov.uk/provide-journey-contact-details-before-travel-uk Në qoftë se jeni të vaksinuar duhet të bëni testin ditën e dytë. E detyrueshme Po Arabi Saudite arrival.muqeem.sa Po Jo e detyrueshme Mund të bëhesh subjekt karantine Armeni Jo Po Jo e detyrueshme Jo […]

  PLAZH NË SARANDË – KSAMIL – HIMARË – Hotel PINI 3⭐, (vija e pare e plazhit) –— 5 Ditë (4 Netë) ➡ Nisje 19, 26 Korrik / 2, 9, 16, 23 Gusht

  5 DITE PLAZH NE SARANDE – KSAMIL – HIMARE 🔸Lundrim me traget dhe plazh ne gjiret e Sarendes . 💎Akomodimi do te behet ne Hotel Pini 3 Yje ne vijen e pare te plazhit dhe qender te Sarandes . ▶▶▶▶◀◀◀◀ NISJET ME AUTOBUZ DHE CHECK IN NE HOTEL SI ME POSHTE 👇👇👇 MUAJI KORRIK   Nisje 19 […]