Recent Comments

  PLAZH NË SARANDË – KSAMIL – HIMARË – Hotel PINI 3⭐, (vija e pare e plazhit) –— 5 Ditë (4 Netë) ➡ Nisje 19, 26 Korrik / 2, 9, 16, 23 Gusht

  5 DITE PLAZH NE SARANDE – KSAMIL – HIMARE 🔸Lundrim me traget dhe plazh ne gjiret e Sarendes . 💎Akomodimi do te behet ne Hotel Pini 3 Yje ne vijen e pare te plazhit dhe qender te Sarandes . ▶▶▶▶◀◀◀◀ NISJET ME AUTOBUZ DHE CHECK IN NE HOTEL SI ME POSHTE 👇👇👇 MUAJI KORRIK   Nisje 19 […]

  PLAZH NË ZAKYNTHOS – Hotel Strada Marina 4⭐

  5 DITE PLAZH NE ISHULLIN ME FAME BOTERORE TE ZAKYNTHOS 🔸Eskursione te ndryshme cdo dite per te viziuar plazhe te ndryshme te Zakynthis si Laganas Beach Navagios Beach (lundrim me traget) Ishulli i Breshkave te detit (lundrim me traget) Porto Zoro Bananas Beach Akuaparku “Zante Aqua Village” . ▶▶▶▶◀◀◀◀ NISJET ME AUTOBUZ DHE CHECK IN […]

  PLAZH NË LEFKADA – Hotel LEFKAS 4

  5 DITE PLAZH NE ISHULLIN ME FAME BOTERORE TE LEFKADAS 🔸Eskursione te ndryshme cdo dite per te viziuar plazhe te ndryshme te Lefkadas si Parga Porto kastiki Egremi Meganisi Scorpions Porti Fiskardo Kathisma Agio Nikita Preveza . ▶▶▶▶◀◀◀◀ NISJET ME AUTOBUZ DHE CHECK IN NE HOTEL SI ME POSHTE 👇👇👇 MUAJI KORRIK Nisje 25 Korrik […]

  Korfuz 7 dite All inclusive

  🔹7 DITE PLAZH ALL INCLUSIVE NE KORFUZ NE MESSONGHI BEACH RESORT 3 YJE SUPERIOR BUZE PLAZHIT 🔸Eskursione te ndryshme cdo dite per te viziuar plazhe te ndryshme te Korfuzit si Paleokastrica Lundrim me traget dhe shetitje ne ishujt Paxos – Antipaxos Tur qyteti ne Kelkyra dhe pallati Sisit . ▶▶▶▶◀◀◀◀ DATAT E NISJEVE DHE CHECK IN […]