Recent Comments

    RIVIERA SHQIPTARE — 3 DITE ➤ CMIMI NGA €99!

    PLAZHET QE VIZITOJME 🔹 Dhermi 🔹🔸lundrim me skaf dhe plazh ne Gjipe 🔹🔸lundrim me skaf dhe plazh ne Gjirin e Grames 🔹 Jal   👉Akomodim ne Hotel Belle Vue 3 Yje ne Dhermi (me pishine)   👉👉MENGJESI DHE DARKA – nga veranda e hotelit me pamje nga deti   👉Lundrim me Traget dhe plazh ne […]